Loading
emin teknoloji

KARİYER MERKEZİ

 • İŞE ALIM SÜRECİ

  Mağazalar da belirlenen ihtiyaç doğrultusunda açık pozisyonlar da İnsan Kaynakları koordinasyonu tarafından istihdamlar sağlanır. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırmasını şirket içerisinde yapmak başlıca esaslardan biridir. Yapılan iş başvurusu adaylar arasında pozisyon durumuna göre 2 veya 3 aşamalı mülakat yöntemi ile belirlenir.

  İşe Alım Süreçlerinde Temel Hedefimiz: Öğrenmeye, değişime ve kendini geliştirmeye açık, iyi eğitimli, yenilikçi-yaratıcı, etkin iletişim becerilerine sahip, kurumu temsil yeteneği yüksek, takım ruhuna sahip, iş etiğinin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, dinamik bir kadro oluşturarak bu niteliklere sahip bir ekiple iç ve dış müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

 • KARİYER YÖNETİMİ

  Şirketimizin öncelikleri arasında çalışanlarımızın kariyer ve kişisel gelişimi yer almaktadır. EMİN’ de bu süreci iç ve dış eğitimler, iş başında kazanılan deneyimler ile destekler ve güçlendirir. Çalışanlarımız, başarılarını devam ettirdikleri sürece ihtiyaçlar kapsamında en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir.

 • EĞİTİM

  Çalışanlarımıza, kişisel bilgi ve birikimlerini artırma yönünde eğitimler düzenlenmekteyiz. Bu eğitimler kurumumuzun hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırma amacını taşımakla beraber, çalışanlarımıza kişisel gelişimlerini artırarak kariyer planlarına olumlu etkiler sağlamaktadır.

 • ÜCRET VE HAKLAR

  EMİN ’de brüt ücret uygulaması ve pirim sistemi olup çalışanlarımız yılda 12 maaş almaktadır. Pozisyonlar gereği performansa dayalı pirim verilmektedir. Ücret artışları yılda bir kez yapılmaktadır ve artış oranları enflasyon oranı, sektör ortalamaları ve çalışan performansına göre belirlenmektedir. Çalışanlarımıza gün için de 1 saatlik yemek molası verilmektedir. Mağazaların durumuna göre yemekhanelerde yemek yeme imkanı sunulmaktayız.

  Çalışanlarımızın 1 yıldan 5 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlarının 14 iş günü, 5 yıldan 15 yıla kadar olanlarının 20 iş günü, 15 yıldan fazla olanlarının 26 iş günü yıllık izin hakkı bulunmaktadır. Yıllık ücretli izne hak kazanabilmek için en az 1 yıl çalışmış olmak gerekir.


ADIDAS ZX SHOES OLCSó NIKE AIR FORCE 1 ADIDAS SCHWARZ CLEATS AIR JORDAN 9 NIKE AIR HUARACHE PRINT AIR JORDAN 1.5 BRED AIR HUARACHE METAL CHAUSSURES ADIDAS SUPERSTAR HOMME Reebok Insta Pump Fury NIKE AIR MAX MOTION LW AIR MAX TAILWIND 7 Skechers D'Lite Shoes for Women NIKE INTERNATIONALIST CHAUSSURES CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR CLASSIC NIKE AIR PRESTO ADIDAS NMD R2 AIR JORDAN 3 FIRE RED Adidas Energy Boost Women Lunarglide 7 NIKE ROSHE FLYKNIT