Loading
emin teknoloji

EMİN HAKKINDA

1998 yılında Doğubayazıt’ta 30 metrekarelik bir dükkanda Hacı Abdullah Kelebek tarafından bir aile şirketi olarak kurulan Emin Teknoloji şuan da 4 İlde, 3500 metrekarelik hizmet alanı perakende sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bölgemiz ve ülkemiz insanına faaliyet gösterdiği alanlarda kaliteli hizmet sunmak her zaman ana hedeflerimizden biri olmuştur. Bu hedefe ulaşırken sevgi faktörünü ön planda tutarak insanlara en iyi şekilde hizmet etmeyi amaç edindik. 1998 yılında müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek her zaman başarıdan başarıya koşmayı hedeflemiştir.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. Yıllar içerisinde süregelen tecrübesini 2013 yılında SAMSUNG ile birleştireyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

EMİN olarak sektörde doğacak alternatif boşlukları her zaman göz önünde bulundurup, gerekli alt yapı çalışmalarını da yaparak, şirketimizin en iyi şekilde büyümesini gerçekleştirmektir.

EMİN TEKNOLOJİ
ADIDAS YEEZY BOOST 350 CONVERSE JACK PURCELL Supreme x Nike SB GTS NEW BALANCE 998 LEBRON XIII ELITE REEBOK GL 6000 NIKE AIR FORCE ONE WOMEN'S NIKE ROSHE ONE BREATHE CASUAL SHOES NIKE AIR FORCE 1 NIKE AIR MAX 2015 Nike Lunarglide 7 Men ADIDAS STAN SMITH DAMEN CHAUSSURES ADIDAS JUSTAUCORPS ADIDAS NEO LITE RACER FEMME NIKE LEBRON HOMMES 11 NIKE AIR MAX 2016 N7 KINDER AIR JORDAN 4 NIKE INTERNATIONALIST MID NIKE AIR HUARACHE RUN PRINT KOBE 11 ELITE LOW